2017. December 18., Hétfő

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap


A Sky Way húrtechnológia - már 2017-ben megváltoztatja a világot! - Információ -

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 1., péntek:
——————–
M4 Sport
16.00: Labdarúgás, vb-sorsolás, Moszkva
19.15 és 20.15: Túraautó-világbajnokság, Katar, 1. és 2. futam

Sport 1
18.45: Kézilabda, női vb, Németország-Kamerun

Sport 2
13.00: Lósport, futam
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, AFC Fylde-Wigan Athletic

Sport M
15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.45: Síugrás, vk, Nyizsnij Tagil, selejtező
17.30: Sílövészet, vk, Svédország, női sprint
19.00: Alpesi sí, vk, Beaver Creek, férfi szuperóriás-műlesiklás
20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise, női lesiklás
22.00: Lovassport, díjugrató Masters, Párizs

Eurosport 2
12.30, és 13.30: Túraautó-világbajnokság, Katar, időmérők
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hamburger SV

Digisport 1
18.15: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-SPAL
20.35: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona
20.00: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Lille

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Bordeaux

december 2., szombat:
———————
M4 Sport
15.15: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Budapest Honvéd
17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnok-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Videoton

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Notts County-Oxford City
15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Wisla Plock
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Vive Kielce
20.00: Kézilabda, női vb, Norvégia-Magyarország

Sport 2
13.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Celta Vigo
16.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad
18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Deportivo La Coruna
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Madrid

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Autósport, Formula E, Hongkong
10.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
11.15: Sífutás, vk, női és férfi sprint, Lillehammer
13.30: Északi összetett, vk, csapatverseny, Lillehammer
14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Östersund
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.50: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, vk, női leisklás, Lake Louise

Eurosport 2
9.00, 10.30, 12.00 és 13.30: Szánkó, vk, Altenberg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hannover 96
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-1. FC Köln
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1
4.00: Küzdősport, K-1, New York
17.45: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Glyfada
20.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Atalanta

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-PSG
19.55:  Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Angers

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Anderlecht
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Anaheim Ducks
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Newcastle United
15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

december 3., vasárnap:
———————-
M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB II, MTK-Csákvár
17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Max Holloway-José Aldo
13.45: Kézilabda, női vb, Lengyelország-Csehország
17.15: Kézilabda, női vb, Magyarország-Svédország
20.15: Kézilabda, női vb, Argentína-Norvégia

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
12.00: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Villarreal
14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City-Plymouth Argyle
16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valencia
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.00: Autósport, Formula E
9.45: Sífutás, vk, női vegyes stílus, Lillehammer
11.30: Sífutás, vk, férfi vegyes stílus, Lillehammer
13.00: Sílövészet, vk, női üldözéses verseny, Östersund
14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
15.00: Sílövészet, vk, férfi üldözéses verseny, Östersund
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Lake Louise

Eurosport 2
8.45: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.00 és 11.00: Szánkó, vk, nők, Altenberg
13.00: Szánkó, vk, csapatváltó, Altenberg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Benevento-AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio

Digisport 2
12.15: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Vouliagmeni
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Marseille

Digisport 3
12.25: Kézilabda, Bundesliga, Hannover-Gummersbach
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Nantes
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Gent

Spíler TV
4.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Edmonton Oilers
14.00: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Southampton
16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-West Ham United


Forrás:
MTI

Kiemelt videónk:



További videóink