2017. November 21., Kedd

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap


A Sky Way húrtechnológia - már 2017-ben megváltoztatja a világot! - Információ -

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:
———————

M4 Sport
12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés
16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország
18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 1
12.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 2
13.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
20.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2
8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 2
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:
———————-

M4 Sport
7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés
16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés
18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 1
13.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Vardar Szkopje
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Nantes
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 2
12.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking
20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi
12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi
15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha
20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország – Új-Zéland

Eurosport 2
8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán
19.00: Hódeszka, vk, Milánó
20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 1
12.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok
18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig – Rhein-Neckar Löwen
21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 2
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:
———————–

M4 Sport
7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr
16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam
19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier
14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 2
17.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc – Észak-Írország
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M
10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi
12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi
16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2
12.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 3
14.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets
8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP


Forrás:
MTI

Kiemelt videónk:



További videóink