2017. Október 20., Péntek

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A Sky Way húrtechnológia - már 2017-ben megváltoztatja a világot! - Információ -

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 22., péntek:
———————-
M4 Sport
15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Azerbajdzsán
18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Németország-Lengyelország

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, negyeddöntő
11.00 és 16.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Bergen
18.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

Eurosport 2
10.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Bergen
12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

szeptember 23., szombat:
———————–
M4 Sport
15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Lengyelország
18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest FC
20.15: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Budapest Honvéd

Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC, Mauricio Rua-Ovince Saint Preux, Szaitama
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Csehovszkije Medvegyi-Montpellier
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém- – Flensburg-Handewitt
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb – MOL-Pick Szeged

Sport 2
13.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Moszkva
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-FC Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, elődöntő
11.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia

Eurosport 2
9.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach
23.00: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Toronto FC

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
10.35: Autósport, FIA F3, Spielberg, 1. futam
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Udinese
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokség, Juventus-Torino

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton, döntő
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 1. futam
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier – Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon FCO

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Guingamp

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Liverpool

Prime
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur

szeptember 24., vasárnap:
————————
M4 Sport
15.00: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam
16.15: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-Vác FC
18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Németország

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Deportivo La Coruna
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vive Tauron Kielce-THW Kiel
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

Sport 2
9.00 Atlétika, Berlin-maraton
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Sport M
12.30 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia
20.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Los Angeles Galaxy
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Montreal Impact

Eurosport 2
8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, döntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-1. FC Köln
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, döntő
10.55: Autósport, FIA F3, Spielberg, 2. futam
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Leipzig-Hannover
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio
17.00: Autósport, FIA F3, Spielberg, 3. futam
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse

Digisport 3
13.00: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Nantes

Spíler TV
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.45: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle United


Forrás:
MTI

Kiemelt videónk:



További videóink