2017. Október 20., Péntek

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A Sky Way húrtechnológia - már 2017-ben megváltoztatja a világot! - Információ -

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 6., péntek:
——————-
M4 Sport
18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Sport 1
8.30, 10.30 és 13.30 : Tenisz, ATP-torna, Peking, negyeddöntő
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje – FTC-Rail Cargo Hungaria
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Albánia

Sport 2
9.15 és 11.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió, negyeddöntő
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Grúzia-Wales
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Olaszország-Macedónia

Sport M
17.00: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00 és 19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Törökország – Új-Zéland

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Gibraltár

Digisport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

október 7., szombat:
——————–
M4 Sport
4.50: Forma-1, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés
8.00: Forma-1, Japán Nagydíj, időmérő edzés
16.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Dordrecht
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svájc-Magyarország

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
15.15: Kézilabda, férfi EHF-kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Csurgó-Dubrava
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO – Midtjylland

Sport 2
6.00 és 8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.00: Tenisz, ATP-torna, Peking
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Bosznia-Hercegovina – Belgium
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Bulgária-Franciaország

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Németország-Costa Rica
15.30: Kerékpár, Lombardiai körverseny
19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Eurosport 2
13.00: Sznúker, European Masters, Belgium
23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls – Vancouver Whitecaps

Digisport 1
8.30 és 11.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

Digisport 2
12.25: Autósport, EuroFormula Open, 1. futam, Jerez

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning – Florida Panthers
19.00: Salakmotor, vb, Lengyelország

október 8., vasárnap:
———————
M4 Sport
6.30: Forma-1, Japán Nagydíj, futam
10.35: Autósport, Forma-2, 2. futam, Jerez
15.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kisvárda-Budaörs

Sport 1
4.00: Küzdősportok, UFC, Tony Ferguson-Kevin Lee, Las Vegas
9.15: Autósport, TCR-sorozat, Kína
14.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Balatonfüred-Valur
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém – THW Kiel
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Németország-Azerbajdzsán

Sport 2
9.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves, Sanghaj
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Litvánia-Anglia
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Norvégia – Észak-Írország
22.45: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys – Green Bay Packers

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile-Anglia
15.30: Kerékpár, Paris-Tours
19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Eurosport 2
10.45 és 12.30: Autósport, ETC, Csehország
13.00: Sznúker, European Mastert, Belgium

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.55: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Wetzlar

Digisport 2
12.25: Autósport, EuroFormula Open, 2. futam, Jerez,

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins – Nashville Predators
4.30: Jégkorong, NHL, San José Sharks – Los Angeles Kings


Forrás:
MTI

Kiemelt videónk:



További videóink